Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Anadolu Feneri

Dünya’nın en büyük şehirlerinden İstanbul’un güzide semti Anadolu Feneri evden eve nakliyat sektöründe gelişmekte olduğumuz bir bölgedir. Müşterilerine azami önem gösteren firmamız, sizin için değerli ve özel olan eşyaları aynı özenle paketleyip taşıyacaktır. Uzun süredir nakliye piyasasında olmamız nedeniyle bu alanda uzman kişilerle çalışıp en kaliteli hizmeti vermekteyiz.

NAKLİYE HİZMETİNDE ÖNCÜ

Yeşil ve mavinin buluştuğu Anadolu Feneri ev taşıma için şehir merkezi dışında olması nedeniyle oldukça meşakkatli bir bölgedir. Sizin yerinize bu yükü bir göğüsleyecek ve oldukça cüzi bir ücrete sizi bu yorgunluktan ve dertten kurtaracağız.

Ayrıca firmamız sadece evden eve nakliyat değil Anadolu Feneri ofis taşıma işlemlerini de gerçekleştirmektedir. Ofisiniz yeni yerine taşınırken evrak, eşya ve dökümanlarınıza hiçbir zarar gelmemesi için her parçayı ayrı kategorize ederek özenle çalışacağımızdan emin olabilirsiniz.

Anadolu Feneri eşya depolama hizmetleri bakımından kısır bir bölge gibi gözükse de firmamız bünyesinde bulunan alanlarda ev veya ofisinizdeki fazlalık ve atıl durumunda olan eşyalarınız güvenle depolanacak ve 7/24 korunacaktır.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat