Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Altıntepe Nakliyat

Altıntepe ev taşıma, ev eşyalarınızı hasar görmeyecek şekilde paketler ve istenilen yere ulaştırmak üzere yola çıkar. Altıntepe ofis taşıma ise ev eşyalarınızı taşımakla kalmayıp ofis eşyalarınızı da uygun paketleme yaparak sizlere yardımcı olur. Altıntepe eşya taşıma hizmeti sunarak sizlere taşınmanın verdiği yorgunluk hissini yaşatmadan kısa zamanda işlerinizi hallederiz.

Altıntepe eşya depolama ise eşyaların uygun paketleme sonrasında güvenli yere depolanarak yola çıkmak için hazır bekler. Altıntepe evden eve nakliyat şirketi olarak bizler size en güzel ve en kaliteli hizmeti vermekten mutluluk duyarız.

ALTINTEPE TAŞIMACILIK

Evden eve nakliyat da en iyisi olan Altıntepe taşımacılık, taşınacak olan eşyalarınızı güvenle istediğiniz yere ulaştır. Öncelikle internette bulunan sitemizden veya birebir yüz yüze bize ulaştığınız takdirde ev veya ofisinize gelir ve eşyaları tespit ederiz. Tespitteki amacımız eşyaları depolayacağımız alanın genişliğini ve eşyaları paketlemede kullanacağımız ürünleri ayarlamaktır.

Bu işlemden sonra paketleme, eşyaların yüklenmesi, istenilen yere ulaştırılması ve orada istediğiniz yere yerleştirilmesi işlemiyle taşınma işlemi son bulur. Bu işleri uzman kadromuz sayesinde kısa zamanda halleder ve karşılığında uygun fiyat talep ederiz.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat