Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Altınşehir Nakliyat

Evden eve nakliyat alanında hizmet sunan firmamız İstanbul’un önemli bölgelerinden olan Altınşehir ev taşıma işlemlerinin büyük bir bölümünü yerine getirmektedir. Kusursuz taşımacılığın gerektirdiği her türlü imkana sahiptir. Altınşehir ofis taşıma hizmetlerinde demonte-monte işlemleri de ekibimiz tarafından yerine getirilmektedir. Geniş araç filosuna sahip olan firmamız aynı zamanda alanında tecrübeli kişilerde oluşan birçok taşıma ekibine sahiptir. Böylelikle her türlü taşımacılıkta hatasız işlem yapılmaktadır. Altınşehir eşya taşıma işlemleri için çok daha küçük araç imkanına sahip olan firmamız aynı zamanda, teknik altyapı bakımından da zengindir.

İstanbul nakliye hizmetlerinde AB standartlarına uygun ambalaj ve malzeme kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra, sadece eşya taşıma işlemleri değil, aynı zamanda paketleme işlemleri de ekibimiz tarafından yerine getirilmektedir. Eşyaların kolilemesi ve paketlenmesinde büyüklüklere göre ayrım yapıldığı gibi, kırılabilir durumda olan eşyaların çok daha dikkatli bir şekilde sarılmaktadır. Eşyaların indirilmesinde herhangi bir sorun olmaması için çıkıntılı olan köşe bölümleri de streç film ile sarılmaktadır.

NAKLİYAT FİRMA HİZMETLERİ

Altınşehir eşya depolama alanında bir numara olan firmamız eşyaların sigortalanmasına da imkân vermektedir. Yüksek katlı binalardan yapılacak nakliye işlemlerinde de asansörlü taşımacılık kullanılabilmesi mümkün olmaktadır. Altınşehir evden eve nakliyat hizmetlerinde sağlanan asansörlü düzeneğin kurulması çok kolay ve hızlı olduğu gibi, eşyaların indirilmesi de güvenli bir şekilde gerçekleşmektedir. Hiçbir eşyanın zarar görmeden indirilmesiyle yapılan taşımacılık işlemlerinde müşteri memnuniyet oranı da yüksektir. Firmamız tarafından sağlanan imkanların geniş bir yelpazede olmasının yanında makul fiyatlar bulunmaktadır.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat