Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Alibahadır Nakliyat

Alibahadır evden eve nakliyat şirketleri gerek yurtiçi gerekse uluslararası nakliyat alanında, sektörün gerektirdiği yatırımları gerçekleştirerek hayli yol almış durumdalar. Firmamız, gelişen teknolojiyle birlikte talep edilen kaliteli hizmet anlayışını karşılamak üzere, kalite standartlarımızı yükselten ciddi yatırımları kendi bünyemizde gerçekleştirdik.
Asansörlü Taşıma; Firma olarak, eşyanın özüne uygun evden eve nakliyat araçları, ambalajlama/paketleme malzemeleri ve asansörlü taşıma araçlarımızla çağın gerekliliklerini karşılayan kaliteli hizmet anlayışını benimseriz.

ALİBAHADIR EVDEN EVE NAKLİYAT VE OFİS TAŞIMA

Alibahadır ev taşıma firmaları arasında; müşteri hizmetleri olan, güleryüzlü uzman personeliyle hijyenik paketleme ve ücretsiz ekspertiz hizmeti sunan bir firmayız. Aynı zamanda, Alibahadır ofis taşıma sektörü içinde yer alan firmamız nezdinde; ev ve ofis eşyalarınızı naklederken emtea sigortası yaparak ekonomik ücretlerle taşırız.

Güvenlikli Eşya Depolama; Her türlü eşyanızı kapalı ve güvenlikli alanlarda tesis ettiğimiz nitelikli depolarımızda saklayabilirsiniz. Size özel olarak tahsis edilen depolarımızın güvenliğini, güvenlik görevlisi personelimiz ve 7/24 izlenen kapalı devre kamera takip sistemi ile sağlıyoruz. Alibahadır eşya depolama alanları içinde, firmamızın depolarına emanet ettiğiniz eşyalarınızı, niteliğine göre sigorta kapsamına alarak firmamızın garantisiyle güven içinde depolayabilirsiniz.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat