Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referanslarımız Yorumlarımız İletişim
nakliye keşifcisi

Ücretsiz Expertiz

Nakliyat işleriniz de sağlıklı ve güvenilir bir taşıma için ön keşif daima önemlidir, bu sebeplerden dolayı teferuatlı işlerinizde muhakak firmamızdan ücretsi z bir ekspertiz talebinden bulunun ki işiniz en iyi şekilde hayalinizdeki gibi olsun.

Uysal Nakliyat / Akbaba Nakliyat

Akbaba Nakliyat

Pek çok insanın kabusu olan taşınma konusundaki korkularınızı ortadan kaldıran firmamız Akbaba evden eve nakliyat işlerinize yepyeni bir soluk getirmektedir. Nakliye bilindiği üzere zor ve sıkıcı bir süreçtir. Ancak eğlenceli ve işinde uzman ekip arkadaşlarımızla Akbaba ev taşıma işlerinizi kolaylaştıracaktır. Uzun yıllardır bu sektörde hizmet veren firmamız her yeni teknolojiyi yakından takip etmekte ve kendini sürekli güncellemektedir.

İşimizi severek ve büyük bir şevkle yaptığımız için, her geçen gün adımızı daha çok duyur-maktayız. Tüm ekip arkadaşlarımız yaptığımız işin önemini bilmekteyiz. Sizin için değerli olan bizim için de değerlidir. Evden eve nakliyat nin yanısıra Akbaba ofis taşıma işlerinizi de sistemli bir şekilde yapmakadır. Tüm işleriniz anlaşmalı sigorta firmalarımızla güvence altında olduğundan süreç boyunca gözünüz arkada kalmayacaktır.

Nakliye işindeki başarımızı Akbaba eşya depolama konusunda da devam ettirmekteyiz. Çeşitli sebeplerden dolayı depolanmasını istediğin eşyalarınızı, yerinden özenle alıp, gerekli koruma şatlarını ve güvenliğini sağlayarak saklamaktayız. Biz, siz müşterilerimizin kıymet verdiklerine kendimize aitmişçesine sahip çıkmakta ve işimizi büyük bir şevk ve aşkla yapmaktayız. Gözünüz arkada kalmasın.

Teklif İste
Biz size ulaşalım