Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Ajans Taşıma

Evden eve nakliyat alanında en iyilerden olmanın verdiği imkanları en iyi şekilde kullanan kurumsal nakliye firmamız ajans taşıma bakımından da ön plana çıkmaktadır. Sorunsuz bir hizmet anlayışı için iletişim kurulması halinde zahmetsiz taşıma vaat etmekteyiz. Her zaman için taşıma işleminin uygun olması, geniş araç filosu ve deneyimli ekiplerimiz sayesindedir. Bundan dolayı belirtilen tarihte hizmet verebilmekteyiz. Hizmet kalitesinin en üst noktalarda olması içinde belirli bilgilerin alınması gerekli olan durumların başında gelmektedir.

Yapılacak taşıma işlemlerindeki eşyaların çokluğuna göre araç seçimi yapmaktayız. Ekiplerimiz tarafından belirlenen program dahilinde işlemlerin sırasıyla yapılmasından dolayı da stressiz bir şekilde taşımacılık gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda ekipmanlarında belirlenen şekillerde paketlenmesi ve ambalajlanması sağlanmaktadır. Bundan dolayı herhangi bir risk durumu söz konusu olmamaktadır. Oldukça makul fiyat seçeneklerinin olması da ajans taşıma hizmetlerimizden faydalanılmasında önemli bir etkiye sahiptir.

AJANS TAŞIMA HİZMETLERİMİZ

Eşyaların zarar görmemesi için bileşenlerinin birbirinden çıkartılması ve tekli düzen içinde paketlenmesi oldukça önemlidir. Aynı zamanda ajans taşıma hizmetlerimizde gerekli olan bir başka durum ise araç içindeki konumlandırmadır. Eşyaların hiçbir zarara uğramadan belirtilen adrese teslim edilmesi için çok dikkatli bir çalışma gerçekleştirmekteyiz. İstenmesi halinde ise çok daha kolay ve hızlı bir çözüm olan asansörlü işleyişin kullanılması mümkün olabilmektedir. Hemen hemen her türlü taşıma işleminde kullanımı mümkün olan düzenek sayesinde yüksek katlı binalardan yapılacak işlemlerin kolay olması sağlanmaktadır.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat