Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Adem Yavuz

Evden eve nakliyat hizmetleri hepimizin zaman zaman ihtiyaç duyduğu hizmetlerden biridir. İşte bu noktada Adem Yavuz ev taşıma semti çevresindeki tüm eşya nakliyat işleri tarafımızdan yapılmaktadır. Alanında uzman kadromuzla ve geniş araç filomuz ile hizmetinizdeyiz. %100 müşteri memnuniyeti kapsamında müşterilerimizin hiçbir kayıba uğratılmaması konusunda hassas davranmaktayız.

Adem Yavuz eşya taşıma firması olarak kırılacak eşyalarınızı uygun ambalajlar içersinde muhafaza ederiz ve taşıma esnasından gideceği yere kadar hiçbir hasara uğramamasını sağlarız. Ofis taşımacılığında edindiğimiz tecrübeyle yıllardır iş alanında hizmet vermekteyiz. Geçmişte Adem Yavuz ofis taşıma çevresindeki birçok iş yeri ve ofise hizmet vermiş bulunmaktayız.


Taşıma yaparken ofis araç gereklerine hiçbir zarar verilmeden ulaştırılması gerektiği bilincinde olarak hareket etmekteyiz. Ayrıca Adem Yavuz eşya depolama hizmetleri doğrultusunda müşterilerimiz tarafından bize emanet edilen ve belli bir süre depolaması yapılan ev ya da ofis eşyaları tarafımızdan güvenlikli depo ortamında saklanmakta ve zamanı geldiğinde müşterilerimizin istediği noktalara ulaştırılmaktadır. Adem Yavuz evden eve nakliyat çevresinde her ilçeye nakliyat hizmetimiz de bulunmaktadır.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat