Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim

Acarlar Nakliye

Şehrimizde uzun yıllardır faaliyet gösteren firmamız Acarlar evden eve nakliyat konusunda hergün daha da artan bilgi ve birikimiyle siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Kurulduğumuz ilk zamandan bu yana Acarlar evden eve taşıma alanında sektörünün öncüsü olmayı kendine hedeflemiş ve her daim yeni teknik ve teknolojileri bünyesine katmıştır. Şirket vizyonumuz "mutlu müşteri kazançtan önce gelir" olduğu için, işine daima özen gösteren, eğitimli, çözüm odaklı, güleryüzlü ve kaliteli personel istihdam etmekteyiz. Ayrıca son teknoloji, işleri daha güvenli ve hızlı yapmamızı sağlayan ekipman ve araçlar kullanmaktayız.

Evden eve nakliyat bir telefon kadar uzağınızda olan ve de aynı zamanda Acarlar ofis taşıma hizmeti de sunan firmamız her türlü donanıma sahip santral elemanlarımızdan talep edeceğiniz randevunun ardından gelen ekspertiz ekiplerimiz size en güvenli ve hızlı nakliye metotlarımızı sunacaklardır. Sigortalı taşıma yapan firmamız hertürlü paketleme ve ambalajlama işlerinde piyasanın en kaliteli ve doğayla dost ürünlerini tercih etmektedir. Konusunda uzman demontaj ve montaj ekiplerimizle ev veya ofis eşyalarınız büyük bir titizlikle parçalara ayrılıp, yeni yerinizde belirlediğiniz alanlara kurulacaktır.

Dünyadaki yeni nakliye metodları hakkında sürekli araştırmalar yaparak kendini yenileyen firmamız Acarlar eşya depolama taleplerinizde de sizlere yardımcı olmayı hedeflemektedir. Büyük ve güvenlikli depolarımızda belirlediğiniz eşyalarınızı, dilediğiniz süreye kadar bizlere emanet edebilirsiniz. Uygun fiyatın yanısı sıra, kalite ve güven istiyorsanız doğru yerdesiniz. Siz çaylarınızı keyifle yudumlarken, biz yeni yaşam alanlarınıza huzurla yerleşmenize yardımcı olacağız.ofis taşıma eşya depolama ambar kargo istanbul evden eve nakliyat